annonse
annonse
Lag et nytt innlegg
Du er logget inn som Logg ut Endre din informasjon
Martin
Martin

Kan jeg forhindre isbrann på plenen?

Etter fjorårets vinter var jeg plaget med mye isbrann på plenen min. Er det noe jeg kan gjøre for å forebygge isbrann?
0 Karakter

Ingen flere svar på dette forumemnet


annonse
ESSVE Terrasseskrue

Terrasseskruen Cutters Max er den perfekte skruen for terrassen, gjerdet eller bryggen. Cutters Max holder konstruksjonene sammen på en svært sikker måte, samtidig som den reduserer risikoen for sprekkdannelse.

Les mer på www.essve.com/no

Fasadeprodukter AS

Landsdekkende produsent og leverandør av markiser, screen, persienner og innvendig solskjerming. Kontakt oss for gratis befaring i dag. Vi leverer også garasjeporter og spabad.

Les mer på www.fasadeprodukter.no

Belysning hage

Et flott uteområde blir ikke fullkomment uten riktig lys. Lightup.no har et stort utvalg innen utebelysning. Vegglamper, taklamper, uplights, lyskastere eller stolper – du finner det hos oss.

Les mer på www.lightup.no

Vedlikeholdsfrie terrassebord

Velg Kebony fordi det er vakkert å se til. Fordi det ikke trenger vedlikehold og er varig. Eller fordi det er fremstilt av bærekraftig svanemerket tre. Kebony kan brukes til terrasser, kledning, brygger osv.

Les mer på www.kebony.no

annonse
annonse
annonse
annonse
annonse

annonse


Finn din håndverker

Viivilla

Trenger du noe utført?

Få anbud fra håndverkere.

Populært akkurat nå.

I samarbeid med  


annonse


annonse
annonse
annonse

Vi i Villa finnes også i Sverige, Danmark og Finland